-
$1,680,000 1,803 SQ FT
$932 SQ/FT42552 Roberts Ave
A@ Blacow Rd - Irvington Area, Fremont
- 4 Bed
- 4.5 (4/1) Bath
- 1 Park
- 1,803 sqft
- Fremont
-
$999,000 1,114 SQ FT
$897 SQ/FT37229 Edith St
A@ Milani - Newark
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,114 sqft
- Newark
-
$1,500,000 1,981 SQ FT
$757 SQ/FT1059 Talbot Ave
$@ Dartmouth - Albany
- 3 Bed
- 3 Bath
- 0 Park
- 1,981 sqft
- Albany
-
$868,190 2,963 SQ FT
$293 SQ/FT1522 Rockwood Drive
A@ Oak Grove Drive - None, Pittsburg
- 5 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,963 sqft
- Pittsburg
-
$1,050,000 1,380 SQ FT
$761 SQ/FT457 Commercial Avenue
A@ Spruce - 532 - Old South SF / Rocca, South San Francisco
- 3 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 1,380 sqft
- SOUTH SAN FRANCISCO
DOM21SFH -
$1,249,000 1,443 SQ FT
$866 SQ/FT15004 Briggs Court
A@ Bartlett St - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Los Gatos
- 1 Bed
- 2 (1/1) Bath
- 1 Park
- 1,443 sqft
- LOS GATOS
DOM21CON -
$888,000 1,126 SQ FT
$789 SQ/FT1065 Saginaw Terrace, #203
A@ Karlstad Dr. - 19 - Sunnyvale, Sunnyvale
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,126 sqft
- SUNNYVALE
DOM21CON -
$2,500,000 1,760 SQ FT
$1,420 SQ/FT3416 Plateau Drive
A@ Ralston Ave & Hillcrest Dr - 361 - Haskins Estates Etc., Belmont
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,760 sqft
- BELMONT
DOM21SFH -
$1,599,000 1,934 SQ FT
$827 SQ/FT33 Peninsula Court
A@ S Newport - Napa
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 4 Park
- 1,934 sqft
- Napa
DOM21SFR -
$400,000 847 SQ FT
$472 SQ/FT99 Marina Lakes Dr
A@ Marina Bay Pkwy - Marina Bay, Richmond
- 2 Bed
- 1 Bath
- 0 Park
- 847 sqft
- Richmond
-
$1,199,000 2,614 SQ FT
$459 SQ/FT437 Crestridge Place
A@ Oakmont Dr - Oakmont, Santa Rosa
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 6 Park
- 2,614 sqft
- Santa Rosa
DOM21SFR -
$6,750,000 4,429 SQ FT
$1,524 SQ/FT15027 Natalye Road
A@ Zena/ La Rinconada - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Monte Sereno
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 4 Park
- 4,429 sqft
- MONTE SERENO
DOM21SFH -
$815,000 2,408 SQ FT
$338 SQ/FT949 Barrera Street
A@ Head St - 95 - Soledad, Soledad
- 5 Bed
- 3 Bath
- 4 Park
- 2,408 sqft
- SOLEDAD
DOM21SFH -
$2,088,000 1,821 SQ FT
$1,147 SQ/FT3307 Bay Court
A@ E. Laurel Creek Road - 361 - Haskins Estates Etc., Belmont
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,821 sqft
- BELMONT
DOM21SFH -
$2,898,000 2,111 SQ FT
$1,373 SQ/FT18867 Montalvo Oaks Circle
A@ Saratoga Los Gatos Road - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Monte Sereno
- 4 Bed
- 4 Bath
- 2 Park
- 2,111 sqft
- MONTE SERENO
DOM21SFH -
Open Sat May 23, 1:00 pm - 5:00 pm
$4,988,000 2,470 SQ FT
$2,019 SQ/FT776 Cambridge Avenue
A@ Cornell Road - 304 - Allied Arts / Downtown, Menlo Park
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,470 sqft
- Menlo Park
DOM21SFH -
Open Tue May 19, 9:00 am - 10:30 am
$975,000 974 SQ FT
$1,001 SQ/FT1438 Green St, #6B
A@ Polk - 8 - Russian Hill, San Francisco
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 974 sqft
- San Francisco
DOM21CON -
Open Wed May 20, 12:00 pm - 2:00 pm
$4,900,000 2,089 SQ FT
$2,346 SQ/FT425 Cold Springs Road
A@ Howell Mountain Rd - Angwin
- 4 Bed
- 3 Bath
- 4 Park
- 2,089 sqft
- Angwin
DOM21SFR -
$1,075,000 1,394 SQ FT
$771 SQ/FT20 Westwood Drive
A@ Olive - Novato