-
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,298,000 1,500 SQ FT
$1,532 SQ/FT98 Forrest Avenue
A@ Roberts Road - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Los Gatos
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 3 Park
- 1,500 sqft
- Los Gatos
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,400,000 1,605 SQ FT
$1,495 SQ/FT16857 Farley Road
A@ Izorah Way - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Los Gatos
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,605 sqft
- LOS GATOS
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,050,000 1,606 SQ FT
$654 SQ/FT9272 El Caminito
A@ Longmeadow - 1 - Morgan Hill / Gilroy / San Martin, Gilroy
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,606 sqft
- GILROY
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,249,000 1,145 SQ FT
$1,091 SQ/FT432 North 15th Street
A@ Empire & Washington St - 9 - Central San Jose, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 0 Park
- 1,145 sqft
- San Jose
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$1,088,000 1,375 SQ FT
$791 SQ/FT1912 Montecito Avenue, #2
A@ Sierra Vista - 204 - Rengstorff, Mountain View
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,375 sqft
- Mountain View
DOM4T/H -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,588,000 1,293 SQ FT
$1,228 SQ/FT2217 Cherrystone Drive
A@ broadleaf lane - 8 - Santa Clara, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,293 sqft
- SAN JOSE
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 12:00 pm - 2:00 pm
$1,100,000 2,044 SQ FT
$538 SQ/FT935 Oak Brook Way
A@ Poppyfield St - 1 - Morgan Hill / Gilroy / San Martin, Gilroy
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,044 sqft
- GILROY
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$2,998,000 3,150 SQ FT
$952 SQ/FT2829 Carson Street
A@ Jefferson - 335 - Farm Hills Estates Etc., Redwood City
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 3,150 sqft
- REDWOOD CITY
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 5:00 pm
$838,000 1,299 SQ FT
$645 SQ/FT2011 Mahuron Circle
A@ Dobbin Drive - 5 - Berryessa, San Jose
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,299 sqft
- San Jose
DOM4CON -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,199,999 1,640 SQ FT
$732 SQ/FT1711 Cathay Drive
A@ Alfred Way - 4 - Alum Rock, San Jose
- 5 Bed
- 3 Bath
- 5 Park
- 1,640 sqft
- San Jose
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 12:00 pm - 3:00 pm
$2,149,000 2,820 SQ FT
$762 SQ/FT2845 Bresso Court
A@ Padua - 4000 - Livermore, Livermore
- 5 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 2,820 sqft
- LIVERMORE
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,898,999 1,796 SQ FT
$1,057 SQ/FT6098 Calle Esperanza
A@ Redmond Ave - 13 - Almaden Valley, San Jose
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,796 sqft
- SAN JOSE
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 11:00 am - 6:00 pm
$749,000 1,293 SQ FT
$579 SQ/FT633 Baden Avenue, #C
A@ Grand Ave - 532 - Old South SF / Rocca, South San Francisco
- 2 Bed
- 2 (1/1) Bath
- 2 Park
- 1,293 sqft
- SOUTH SAN FRANCISCO
DOM4CON -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$799,000 1,306 SQ FT
$612 SQ/FT5933 Sunstone Drive, #306
A@ Night Jasmine Dr. - 2 - Santa Teresa, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,306 sqft
- San Jose
DOM4CON -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:00 pm
$1,368,000 1,610 SQ FT
$850 SQ/FT1035 Dove Lane
A@ Lark Lane - 397 - FC- Nbrhood#2 - Bay Vista, Foster City
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,610 sqft
- FOSTER CITY
DOM4T/H -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$699,900 1,246 SQ FT
$562 SQ/FT5350 Borneo Circle
A@ Snell Ave. - 12 - Blossom Valley, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 3 Park
- 1,246 sqft
- SAN JOSE
DOM4CON -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$939,000 1,294 SQ FT
$726 SQ/FT2171 Rancho Mccormick Boulevard
A@ Scott Blvd - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 2 Bed
- 2 (1/1) Bath
- 2 Park
- 1,294 sqft
- Santa Clara
DOM4CON -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$3,985,000 2,127 SQ FT
$1,874 SQ/FT26 Sevilla Drive
A@ San Antonio Road - 211 - North Los Altos, Los Altos
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,127 sqft
- LOS ALTOS
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,650,000 1,477 SQ FT
$1,117 SQ/FT1470 Caliente Way
A@ MONTE CRESTA WY - 5 - Berryessa, San Jose
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,477 sqft
- SAN JOSE
DOM4SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$448,888 1,286 SQ FT
$349 SQ/FT1932 Chestnut Avenue
A@ Belshaw St - 6200 - Antioch, Antioch
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,286 sqft
- ANTIOCH
DOM4SFH