-
$749,000 1,902 SQ FT
$394 SQ/FT2080 White Oak Drive
C@ Valley View Road - 182 - Hollister, Hollister
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,902 sqft
- Hollister
DOM49SFH -
Open Sun May 17, 12:00 pm - 3:00 pm
$1,798,000 2,080 SQ FT
$864 SQ/FT2377 Tulip Road
A@ Newhall St. - 8 - Santa Clara, San Jose
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,080 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,078,000 1,271 SQ FT
$848 SQ/FT374 Marquetry Court
A@ Woodland - 4 - Alum Rock, San Jose
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,271 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,998,000 2,531 SQ FT
$1,185 SQ/FT819 Wilmington Terrace
A@ Pome and Pistachio - 19 - Sunnyvale, Sunnyvale
- 4 Bed
- 4 Bath
- 2 Park
- 2,531 sqft
- SUNNYVALE
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$1,298,000 1,651 SQ FT
$786 SQ/FT1680 Shore Place, #5
A@ Agnew/Lafayette - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 3 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,651 sqft
- Santa Clara
DOM5T/H -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$998,000 1,433 SQ FT
$696 SQ/FT2477 Michele Jean Way
A@ Valeri Ruth Ct - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,433 sqft
- Santa Clara
DOM5T/H -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$899,000 1,892 SQ FT
$475 SQ/FT19024 Beatrice Drive
A@ HWY 101 - 136 - Pesante,Crazy Horse Cyn,Salinas Cty Club,Harrison, Salinas
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,892 sqft
- SALINAS
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,800,000 3,034 SQ FT
$923 SQ/FT210 Thunderbird Drive
A@ Pinehurst Drive - 48 - Rio Del Mar/Seascape, Aptos
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 6 Park
- 3,034 sqft
- Aptos
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 5:00 pm
$1,588,888 1,967 SQ FT
$808 SQ/FT3350 Woodside Lane
A@ Woodtree Ct - 3 - Evergreen, San Jose
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 1,967 sqft
- San Jose
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,074,000 1,879 SQ FT
$1,104 SQ/FT377 South Mary Avenue
A@ W Iowa Ave - 19 - Sunnyvale, Sunnyvale
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,879 sqft
- SUNNYVALE
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$1,898,000 2,084 SQ FT
$911 SQ/FT2794 Glen Firth Drive
A@ Salt Lake Drive - 5 - Berryessa, San Jose
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 2,084 sqft
- San Jose
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 3:30 pm
$525,000 936 SQ FT
$561 SQ/FT144 South 3rd Street, #321
A@ San Carlos & E San Fernando - 9 - Central San Jose, San Jose
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 936 sqft
- SAN JOSE
DOM5CON -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$999,998 1,020 SQ FT
$980 SQ/FT2130 Tampa Way
A@ King Rd, Pensacola Dr - 4 - Alum Rock, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,020 sqft
- San Jose
DOM5SFH -
$719,000 1,200 SQ FT
$599 SQ/FT606 Cedar Ct
A@ Saddleback Drive - 11C - Southern Hills, Daly City
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,200 sqft
- Daly City
DOM5CON -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$899,000 1,213 SQ FT
$741 SQ/FT2152 Sheffield Drive
A@ Westbury Dr. - 5 - Berryessa, San Jose
- 2 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,213 sqft
- SAN JOSE
DOM5T/H -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 5:00 pm
$1,399,000 1,667 SQ FT
$839 SQ/FT1527 Goody Lane
A@ Zeka Dr - 5 - Berryessa, San Jose
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,667 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
$1,650,000 2,774 SQ FT
$595 SQ/FT1174 Central Ave
C@ Scenic - Springtown, Livermore
- 5 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 2,774 sqft
- Livermore
-
Open Sun May 17, 10:00 am - 1:30 pm
$5,425,000 2,691 SQ FT
$2,016 SQ/FT27201 Moody Road
A@ Moody Court - 221 - Los Altos Hills, Los Altos Hills
- 3 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 3 Park
- 2,691 sqft
- LOS ALTOS HILLS
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 5:00 pm
$2,880,000 2,088 SQ FT
$1,379 SQ/FT635 Tami Way
A@ Sylvan - 201 - Sylvan Dale, Mountain View
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,088 sqft
- MOUNTAIN VIEW
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 12:00 pm - 4:00 pm
$999,000 2,697 SQ FT
$370 SQ/FT1669 Geary Road
A@ North Main Street - 4900 - Walnut Creek, Walnut Creek
- 3 Bed
- 4 Bath
- 3 Park
- 2,697 sqft
- WALNUT CREEK
DOM5T/H